Dimash Qudaibergen İstanbul’da

11 Şubat 2024 22:41 Eğlence
resimler-haber/Dimash_Qudaibergen_İstanbul.webp
google news

Dünyanın en eşsiz sesi Dimash Qudaibergen, muhteşem ve büyüleyici sesiyle 24 Mayıs'ta Beşiktaş Stadyumu'nda sevenleriyle buluşacak...

Rams Global ana sponsorluğunda İstanbul'a ilk kez gelecek olan Dimash, 6 oktav, 4 nota ve 1 yarı ton çok nadir ses aralığına sahip.

Dimash Qudaibergen İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Kazakça, Rusça ve Çince olmak üzere yedi dilde performans sergileyecek.

Biletler 9 Şubat Cuma günü saat 12:00'da satışa sunulacaktır.

24 Mayıs Cuma - 21:00- BJK Tüpraş Stadyumu, İstanbul

Etkinlik Hakkında Bilnmesi Gerekenler

Etkinlik başladıktan sonra gelen seyircilerimizin satın almış oldukları koltuğa oturamama durumundan biletleme firması ve Organizatör sorumlu değildir. Organizatör firma ve biletleme firması geç kalan misafirler için koltuk garantisi vermez. Bu sebeple etkinliğe konser saatinden önce gelmenizi önemle rica ederiz.

Etkinlikte 6 yaş sınırı vardır. 6 yaşından küçükler giremez, büyükler bilete tabiidir.

Saha içi bilet sahibi izleyicilerin zeminden kaynaklı olası problemlere karşı topuklu ayakkabı kullanmamalarını öneriyoruz.

Etkinlik başladıktan sonra etkinlik alanına seyirci alınmayacaktır.

Kapı açılış saati 18:00'dır.

Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir. Kapılar etkinlikten 3 saat önce açılacaktır.

Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Etkinlik her türlü hava durumunda gerçekleşecektir ve hava durumundan kaynaklı durumlar bilet iptali gerekçesi olarak kabul edilmeyecektir.

Organizatör, etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Etkinlik mekanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

BJK Tüpraş Stadyumu

Vişnezade, Kadırgalar Cd. No:1, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Hakkında

Dinmuhammed Kudaybergen, 1994 Aktöbe, Kazakistan doğumlu Kazak şarkıcı, bestekâr ve birkaç enstrüman çalabilen bir müzisyendir. Üniversitede klasik müzik eğitimi ayrıca çağdaş müzik dalında eğitim almıştır ve olağanüstü geniş ses yelpazesiyle tanınmaktadır. D2'den D8'e kadar 6 oktav genişliğinde ses aralığıyla tanınır.